1. KANGOO JUMPS

Klokanie topánky – Kangoo Jumps sú skvelou fitness a rehabilitačnou športovou pomôckou. Ak Vás trápi bolesť kolien pri behu, alebo ak máte problémy s členkami, klokanie topánky Kangoo Vám umožní zase plnohodnotne behať. Jedná sa tiež o skvelé spestrenie každodenného tréningu.

Vďaka nestabilnej podrážke zapájate pri behu i hlboké svaly, čo má za dôsledok viac spálených kalórií a spevnenie brucha aj chrbtových svalov. Zábavné cvičenie na skvelú hudbu ako pre dámy ,tak aj pánov.

Využitie Kangoo Jumps: Redukcia váhy, cvičenie do fitness centier, atletický tréning, rehabilitácia a prevencia zranenia, beh a jogging, zapájanie hlbokých svalov, zlepšenie koordinacie tela a stability

Inštruktor: Esty Krištofičova 
Cena cvičenia : 7 eur
Hodiny : Pondelok 18:00, Streda 18:00,  Štvrtok 18:00

2. JÓGA

Dynamické cvičenie na posilnenie celého tela a odbúranie fyzických nerovnováh. Uvoľňuje stres, napätie, úzkosť,  vplýva na správne držanie tela, podporuje silu, kondíciu a flexibilitu, tónuje jednotlivé svalové skupiny a je prostriedkom spaľovania tukových zásob.

Inštruktor: Deny Hanáková
Cena cvičenia : 5 eur
Hodiny :Pondelok 20:00, Štvrtok 20:00, Nedela : 9:00

3. FIT-LATIN

Kombinácia latinsko-amerických figúr z tancov ako sú salsa, bachata, cha-cha, samba, jive a mambo spolu s aeróbnym cvičením je zameraná na tvarovanie tela, zvýšenie kondície, ženskosti, sexepílu a relaxu…to všetko v rytme latino hudby na hodinách FIT-LATIN dance
Inštruktor: Laura Belicová
Cena cvičenia : 5 eur
Hodiny : Streda 19:00, Piatok 10:00

4. SPINNING

Energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnom bicykli spájajúce hudbu, motiváciu a ľudskú predstavivosť. Výborne cvičenie na zvýšenie kondície, formovanie svalstva a spaľovanie tukov. Neváhaj !
Inštruktor: Tomi Blahút
Cena cvičenia : 5 eur
Hodiny : Pondelok 19:00, Streda 16:00, Piatok 19:00

5. FITBARRE

Fit Barre alebo aj Body Barre je cvičenie s prvkami baletu, pilatesu a aerobiku. Dá sa prispôsobiť ako silový tréning na tvarovanie a spevňovanie svalstva alebo na kardio dynamicky tréning na chudnutie. Pri tomto skvelom cvičení stvorené pre ženy sa používajú ľahké činky, overballs, gumy-expandéry ale aj baletné madlá, ktoré robia cvičenie zaujímavým a iným.

Inštruktor: Ala Teplanská
.
Cena cvičenia : 5 eur
Hodiny : Utorok 19:00, Štvrtok 19:00

6. INDOOR CYCLING

Energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnom bicykli spájajúce, motiváciu a ľudskú predstavivosť. Tvorivé zostavy na skvelú hudbu. Výborne cvičenie na zvýšenie kondície, formovanie svalstva a spaľovanie tukov.
Inštruktor: Ala Teplanská
.
Cena cvičenia : 5 eur
Hodiny : Nedeľa 18:30

7. WORLD JUMPING

Jedno z účinnejších aeróbnych cvičení, pri ktorom rýchlo spálite telesný tuk, posilníte celé telo, ale nezaťažíte kĺby. Skákanie na trampolíne rozprúdi lymfu, očistí telo a odstráni celulitídu. Odbúrava psychický stres a fyzickú únavu .
Inštruktor: Martinka Vrtáková
.
Cena cvičenia : 5 eur
Hodiny : Utorok 16:30, 18:00, Piatok 16:30, 18:00, Nedeľa 17:30

8. SM SYSTÉM

Stabilizačný a mobilizačný systém cvikov na pohybový aparát s dôrazom na chrbticu a posilňovanie svalstva. Cvičenie sa vykonáva so špeciálnym elastickým lanom. Slúži ako prevencia a liečba bolestí chrbta, hlavy, skoliózy chrbtice, hernie disku, bolesti krčnej chrbtice, bolesti v oblasti lopatiek, porúch držania tela a iné…

Inštruktor: Dušan Sliva
.
Cena cvičenia : 10 eur
Hodiny : Individual